Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Шоу “одобрямс” у столичній раді не вийшло - туди прорвалися кияни

Регіональні новини Регіон: м.Київ 6701 перегляд

Опубліковано - 7.02.2013 11:58 | Всі новини | Версія для друку

Шоу “одобрямс” у столичній раді не вийшло - туди прорвалися кияни
Шоу “одобрямс” у столичній раді не вийшло - туди прорвалися кияни
Декілька сотень представників ВО «Свобода», «Батьківщина» та громадських організацій зібралися на мітинг під вікнами Київської міськдержадміністрації. Міліція заблокувала вхід до будівлі.

Головна вимога мітингувальників – бути присутніми на засіданні Київської ради, на якому має розглядатися столичний бюджет на 2013 рік.

Крім цього, протестувальники принесли під вікна КМДА автомобільні шини, вимагаючи від міської влади довести до ладу дороги.

Під час мітингу вже сталася бійка: четверо молодих людей спортивної статури спробували зірвати прапор «Батьківщини», чим спровокували мітингувальників. Одного з них молодчики збили з ніг, проте протестувальникам вдалося їх прогнати.

Кільком десяткам представників ВО «Свобода» вдалося прорватися у будівлю Київської міськдержадміністрації крізь пости охорони. Попри старання мітингувальників не застосовувати силу, уникнути сутичок з охороною не вдалося.

До «свободівців» приєдналися нардепи від партії УДАР, вони почали ламати двері, щоб прорватися до сесійної зали.

Представники УДАРу, ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» захопили колонну залу на другому поверсі Київської міської ради, куди запустили близько 100 мітингувальників знадвору.
Тим часом сесію Київради перенесли на завтра у зв’язку з масовим мітингом протесту та проривом мітингувальників до зали засідань.

Однак частина киян попрямувала до кабінету секретаря ради Галини Гереги для проведення переговорів.

Наразі мітингувальники розробляють план подальших дій.

Зокрема, вже прийнято рішення не залишати колонну залу Київради до завтра, коли планується розглядати і затверджувати столичний бюджет на 2013 рік.

Мітинг протесту під стінами Київради триває.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.