Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Схильність до злочинів проявляється у вигляді невеликої ділянки головного мозку

У світі науки 8093 перегляди

Опубліковано - 13.02.2013 05:06 | Всі новини | Версія для друку

Схильність до злочинів проявляється у вигляді невеликої ділянки головного мозку
Схильність до злочинів проявляється у вигляді невеликої ділянки головного мозку
Німецькі неврологи зробили дивне відкриття. Вони виявили ділянку в головному мозку людини, в якому приховується зло.

За словами керівника проведеного дослідження Гехарда Рота, ця мозкова зона знаходиться в центральній частині мозку і під впливом рентгенівського випромінювання проявляється у вигляді темної плями, повідомляють «МедВєсті».

Крім того, німецький вчений провів класифікацію зла і розділив його на три групи: зло, що заподіюване насильниками, грабіжниками і вбивцями.

Дослідження проходило за участю осіб, які були засуджені та відбували покарання за різні злочини. Їм показували короткометражні фільми, в яких було багато насильства і жорстокості, а після цього вимірювали хвилі їхнього мозку. Кожного разу, переглядаючи чергову сцену жорстокості, піддослідний не виявляв ні краплі емоцій. Області мозку, які відповідають за такі гуманні почуття, як співчуття і жалість, залишалися неактивними. Це стало причиною припущення німецьких дослідників, що в деяких людях генетично закладена схильність до насильства.

Разом з тим, при вивченні результатів сканування мозку закоренілих рецидивістів, завжди спостерігалася аномальна активність в нижній частині лобової частки мозку. Відомі випадки, коли людина ставала злочинцем в результаті перенесеної травми, пухлини, що виникла, або перенесеної операції в області голови.

Причиною становлення злочинцем може також стати фізіологічний дефіцит деяких речовин, наприклад, серотоніну в мозку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.