Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тернополянин збудував хату з солом’яних тюків, яка дешевша за однокімнатну квартиру

Технології Регіон: Тернопільська область 15491 перегляд

Опубліковано - 5.03.2013 03:52 | Всі новини | Версія для друку

Тернополянин збудував хату з солом’яних тюків, яка дешевша за однокімнатну квартиру
Тернополянин збудував хату з солом’яних тюків, яка дешевша за однокімнатну квартиру
Одноповерховий будинок з мансардою та гаражем обійшовся тернополянину Василю Федишину у 130 тисяч гривень, що складає приблизно 1/3 вартості «сирої» однокімнатної квартири.

Про це повідомляє тернопільське інтернет-видання «Доба».

- На поміч прийшов інтернет, – розповідає пан Василь. – Там я дізнався, що є така спеціальна технологія – будівництво каркасного будинку із солом’яних тюків.

Переконалися в ефективності такого житла білоруси. Впродовж майже 10 років таких будинків на території сусідньої держави побільшало в рази. Там навіть солом’яні тюки зареєстровані як будматеріали. За словами фахівців, мало того, що це не дорого, так і хата така вважається найекологічнішою для життя.

Будував своє житло тернополянин майже рік – він самотужки ладнав дерев’яну каркасну основу та мурував «солом’яні» стіни. Як розповідає господар помешкання, це в два рази дешевше вийшло, ніж би коштувала цегляна стіна, крім того, будинок одразу утеплюється завдяки використанню цієї технології.

Василь Федишин – не єдиний тернополянин, котрий цікавиться будівництвом “економ”-житла. Люди переконані, що такий будинок і постоїть довго і недорого обійдеться. За словами пана Василя,щоб звести таку хатину від фундаменту і аж до даху він використав 130 тисяч гривень, проте остаточний кошторис підіб’є згодом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.