Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків

Імперія «Совок» 5389 переглядів

Опубліковано - 15.03.2013 12:56 | Всі новини | Версія для друку

У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків
У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків
Президент РФ Владімір Путін підписав урядовий закон, який забороняє відкривати філії іноземних банків в Росії.

Це випливає з документа, розміщеного на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

Документ прийнятий Держдумою 22 лютого і схвалений Радою Федерації 6 березня. Закон виключає філії з визначення банківської системи РФ в цілому.

Слова «філії іноземних банків» виключаються зі статей про держреєстрацію кредитних організацій з іноземними інвестиціями і про додаткові вимоги до їх створення та діяльності.

Уряд Росії 30 липня вніс у Держдуму законопроект про заборону на відкриття філій іноземних банків в Росії. Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів РФ» підготовлений у рамках стратегії розвитку банківського сектора РФ на період до 2015 року і закріплює домовленості, досягнуті російськими переговірниками під час консультацій щодо вступу Росії до СОТ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.