Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені з’ясували, що лінощі закладаються у людині на рівні ДНК

У світі науки 9475 переглядів

Опубліковано - 15.04.2013 12:44 | Всі новини | Версія для друку

Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК
Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК
Дослідники провели досліди на щурах і з’ясували - схильність до лінощів може бути генетичною.

Лінощі у людині закладаються на рівні ДНК. До таких висновків в результаті досліджень дійшли вчені американського університету Міссурі. Вони стверджують, що через певні генетичні особливості у людей може бути відсутня мотивація для виконання фізично напруженої роботи.

Дослідникам вдалося вивести породи щурів, які були або дуже активні, або занадто ліниві. Таким чином доведено, що можна бути генетично схильним до лінощів.

Вчені дійшли висновку, що генетика грає велику роль у готовності людини до фізичних навантажень і важкої фізичної праці. У своєму дослідженні вчені спостерігали, скільки разів кожний щур буде займатися на колесі протягом шести днів.

Було відібрано 26 "спортсменів", яких згодом схрестили один з одним, і 26 "ледарів", з якими проробили теж саме. Процес був повторений протягом десяти поколінь щурів. У підсумку було виявлено, що нащадки спортсменів були в 10 разів активнішими за нащадків ледарів. Шляхом досліджень з 17 тисяч різних генів було виділено 36, які можуть відігравати роль у схильності до фізичної активності, а також до мотивації.

В даний час учені планують приступити до вивчення того ж самого ефекту і серед людей, тобто схильності на генетичному рівні до занять фітнесом і фізичної праці, або, навпаки, до лінощів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.