Аратта - На головну

25 червня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Столичні дороги посипали “золотою” сіллю

Регіональні новини Регіон: м.Київ 7276 переглядів

Опубліковано - 27.05.2013 15:57 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Столичні дороги посипали “золотою” сіллю
Хроніки дерибану. Столичні дороги посипали “золотою” сіллю
Столична влада минулої зими переплатила за сіль для посипання доріг від 16 до 20 млн грн, повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

У додаткових розтратах він звинуватив завод-постачальник солі. "Державний завод продає сіль через комерційні структури, і приблизно на 280-290 грн дорожче одна тонна, ніж якби купувати через підприємство. Аргументує директор заводу це тим, що він може продавати лише за рахунок передоплати. Те, що бюджетним кодексом передбачена оплата за фактом поставки, його не задовольняє", - повідомив Голубченко.

Він також заявив, що сподівається допомогу Кабміну у вирішенні даного питання. "Тому моє прохання, щоб ми звернулися листом до Міністерства аграрної політики та продовольства... якому підпорядкований цей завод, а якщо це не допоможе, то до Кабінету міністрів з тим, щоб зобов’язати, коли ми купуємо за бюджетні кошти, для міста, доставляти нам сіль за ціною, яка складається на заводі, а не через дві комерційні структури, які нам пропонують закуповувати сіль, - заявив Голубченко. - Більше того, сам завод навіть на тендер не виходив, лише комерційні структури. На мій погляд, це ненормально для держави".

Нагадаємо, у жовтні минулого року повідомлялося, що влада Києва розглядає можливість експериментального застосування реагентів для танення снігу замість піску та солі для посипання центральної частини столиці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.