Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Черепа святих у Києво-Печерській лаврі виділяють живу рідину

Відкриття Регіон: м.Київ 22237 переглядів

Опубліковано - 7.02.2007 12:45 | Всі новини | Версія для друку

Черепа святих у Києво-Печерській лаврі виділяють живу рідину
Черепа святих у Києво-Печерській лаврі виділяють живу рідину
У Києво-Печерській лаврі проведені дослідження, у ході яких фахівці виявили дивовижні явища. Так, було виявлено, що черепа святих, похованих у лаврі, виділяють рідину, властиву живому організму.

Ці черепи спочивають у скляних і срібних посудинах і знаходяться в одній з підземних церков. "Час від часу то один, то інший з них розпочинав мироточити - виділяти запашну маслянисту рідину, що використовувалася для помазання віруючих. Вік деяких із цих черепів наближається до тисячі років", - розповів дослідник аномальних явищ письменник Анатолій Бернацький.

У свою чергу професор Юрій Хмелевський, що очолив експертну групу з дослідження таємничої рідини в біохімічній лабораторії Київського медінституту, повідомив, що в представленому зразку були виявлені високоочищені масла домішок білків. "Відсутність неорганічних фосфатів та іонів амонію вказує, що ці зразки не є продуктами розпаду мертвої тканини. Білки, виявлені в рідині, мають органічне походження. І синтезувати подібні з'єднання навіть при використанні сучасних технологій практично неможливо", - відзначив він.

У печерах Лаври також проводилися досліди з біологічними об'єктами - насінням пшениці. У результаті було встановлено, що випромінювання, що надходить від святих мощів, підвищує життєві сили насіння.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Відкриття»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.