Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Києві змінюють систему оплати проїзду у метро

Регіональні новини Регіон: м.Київ 7790 переглядів

Опубліковано - 17.07.2013 13:06 | Всі новини | Версія для друку

У Києві змінюють систему оплати проїзду у метро
У Києві змінюють систему оплати проїзду у метро
У Київській міській державній адміністрації відбулася презентація системи “Єдиний електронний квиток”, яка передбачає скасування жетонів.

Як повідомляє прес-служба КМДА, після впровадження цієї системи жителі столиці зможуть або скористатися безконтактною карткою, роль якої буде виконувати "Картка киянина", або сплатити разовий проїзд.

Також можна буде придбати квиток, який дозволить користуватися будь-яким видом транспорту протягом доби, вихідних днів. Або він буде розрахований на певну дистанцію.

Передбачається, що впровадження єдиної системи оплати проїзду буде здійснюватися в декілька етапів. Після підписання інвестиційного договору будуть впроваджені квитки зі штрих-кодом замість жетонів у метрополітені та адаптовані для цього турнікети. Наступним етапом стане встановлення термокомпостерів в наземному транспорті і останнім кроком стане запровадження єдиного квитка. Орієнтовно перехід на електронний квиток триватиме 9 місяців.

За інформацією КМДА, досвід впровадження електронного квитка в інших країнах, а також деяких містах України, показує, що розмір отриманої виручки збільшується у середньому на 15-27%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.