Аратта - На головну

14 червня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Митній службі РФ не пояснюють, чому саме заблоковано українські товари

Імперія «Совок» 5948 переглядів

Опубліковано - 14.08.2013 17:20 | Всі новини | Версія для друку

У Митній службі РФ не пояснюють, чому саме заблоковано українські товари
У Митній службі РФ не пояснюють, чому саме заблоковано українські товари
Федеральна митна служба Росії не коментує інформацію про зупинку імпорту товарів з України.

Про це повідомила заступник начальника прес-служби Федеральної митної служби РФ Наталья Карасьова.

«У Федеральній митній службі Росії з цього питання коментарів немає», – зазначила вона.

Карасьова також уточнила, що така позиція ФМС - станом на сьогодні.

Як повыдомлялося раныше, Федерація роботодавців України заявила, що Федеральна митна служба Росії з 14 липня фактично заблокувала імпорт товарів з України. За інформацією Федерації, митна служба Росії включила до списку ризикованих експортерів всі українські підприємства, що постачають свою продукцію у РФ.

Втрати України від таких дій російської сторони, за оцінками ФРУ, можуть досягти до 2-$2,5 млрд тільки в другому півріччі поточного року.

Як відомо, 29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи. Втім кілька країн, які імпортують солодощі Roshen, після проведеної перевірки, заявили, що не мають претензій до продукції компанії.

На думку експертів, у забороні на постачання до РФ продукції компанії Roshen є елемент російської політики проти України. За словами експертів, такі різносортові «наїзди» мають на меті спонукати до сильнішої інтеграції України з Росією – насамперед шляхом вступу України до Митного cоюзу.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.