Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі

У світі науки 9881 перегляд

Опубліковано - 29.08.2013 16:24 | Всі новини | Версія для друку

Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі
Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі
Американський хімік з Фонду прикладної молекулярної еволюції Стівен Беннер переконує, що життя на Землю прийшло з Марсу.

Як повідомляє ТСН з посиланням на The NBC News, такого висновку вчений дійшов після аналізу зразків порід, взятих марсоходом Curiosity.

"Все вказує на те, що ми всі марсіани. Життя цілком ймовірно зародилося на Марсі і якимсь чином потрапило на нашу планету. Більше того, останні дослідження свідчать про те, що джерело життя може досі існувати на Марсі", - запевняє вчений.

За його словами, мільярди років тому Марс був більше придатний для життя ніж вкрита водою Земля. Згідно з висновками Беннера, в земних умовах органічні молекули не могли розвинути важливі для виникнення життя амінокислоти, а також ДНК і РНК.

"Прадавнім органічним сполукам для цього потрібно було б перетворитися на спеціальну смолу. Дослідження показали, що це можливо при контакті органіки з бором і молібденом. Це дуже рідкісні породи на Землі навіть зараз. А мільярди років тому, коли Земля була вкрита водою, вони просто не могли тут з’явитися", - переконаний Беннер.

Натомість, за його словами, аналіз марсіанських порід показав, що бору і оксиду молібдену на Червоній планеті досить багато.

"Тверді породи Марсу завжди були більш окиснені,, ніж на Землі. Цілком можливо, що життя зародилося і розвивалося саме там. Однак через надто слабке магнітне поле Марс втратив більшу частину своєї атмосфери і води. Тож ми могли втекти з Марсу на Землю, яка досі залишається придатною для життя", - припускає хімік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.