Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Боротьба з корупцією: майже третина українців вважає, що без хабара нічого не вирішити

Громадська думка 8652 перегляди

Опубліковано - 29.08.2013 18:36 | Всі новини | Версія для друку

Боротьба з корупцією: майже третина українців вважає, що без хабара нічого не вирішити
Боротьба з корупцією: майже третина українців вважає, що без хабара нічого не вирішити
За останній рік хабар давали 18,9% українців.

Про це свідчить щомісячне опитування компанії TNS в Україні, пише "Forbes-Україна".

Так, 71,1% опитаних заявили, що їм не доводилося цього робити, ще 3,8% вагалися з відповіддю, а 6,2% відмовилися відповідати.

У той же час 77,6% респондентів тією чи іншою мірою визнають необхідність дачі хабара. З них 28,2% вважають, що без хабаря в Україні нічого не можна вирішити, 24,3% визнали необхідність хабаря в окремих випадках, 25,1% відзначили, що в окремих випадках без хабаря можна обійтися.

Всього 9,6% опитаних переконані в тому, що без хабарів можна обійтися в більшості випадків, а 12,8% вважають, що хабар не потрібен взагалі.

При цьому 70,1% респондентів переконані, що в цілому все, що відбувається в Україні, йде у неправильному напрямку. 18,8% не змогли оцінити поточну ситуацію, і лише 11,1% впевнені у правильності обраного напрямку.

У ході дослідження було опитано 1200 респондентів віком від 16 до 75 років. Опитування проводиться методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" на дому у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.

Раніше повідомлялося, що більше половини опитаних у рамках дослідження вважають, що ситуація з корупцією в світі за останні два роки погіршилася. Українці не виявилися виключенням.

За даними організації, 37% українців визнали, що давали хабарі одного з восьми зазначених Transparency International інститутів.

При цьому найбільш корумпованою українці вважають судову систему (4,5 бала з 5 можливих), на другому місці - міліція (4,4 з 5), на третьому - чиновники (4,3 з 5).

Найменш корумпованими українці вважають релігійні установи - 3 бали з 5.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.