Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров врешті зрозумів, що росіяни не виконають своїх обіцянок щодо цін на газ і нафту

Газоват 6022 перегляди

Опубліковано - 11.09.2013 15:55 | Всі новини | Версія для друку

Азаров врешті зрозумів, що росіяни не виконають своїх обіцянок щодо цін на газ і нафту
Азаров врешті зрозумів, що росіяни не виконають своїх обіцянок щодо цін на газ і нафту
Україна не має іншого шляху, як енергозбереження, бо Росія не виконала своїх обіцянок щодо перегляду ціни на газ і нафту.

Про це заявив на засіданні уряду прем’єр Микола Азаров.

За його словами українські підприємства поступаються конкурентам саме через надмірну вартість російських енергоносіїв.

"Конкурентоспроможність вітчизняних товарів є заручницею несправедливого газового контракту з Росією… Вартість енергоносіїв "з’їдає" кошти, які можна було б витратити на модернізацію і розвиток", - заявив Азаров.

Він також повідомив, що Росія обіцяла переглянути несправедливі ціни на енергоносії, проте свого слова не дотримала.

"Свого часу російські партнери обіцяли нам перегляд несправедливої ціни на газ. На жаль, досі це залишається лише обіцянками. Україні газ продовжує коштувати набагато дорожче, ніж іншим країнам Європи.

Водночас діє надмірне вивізне мито на російську нафту", - заявив прем’єр.

Тому. За словами Азарова, в України немає іншого способу виходу із ситуації, ніж зменшувати енерговитрати і знаходити альтернативу російським газу і нафті.

10 вересня голова фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов теж заявляв, що Росія обіцяла знизити ціну на газ, коли його партія прийде до влади.
Проте цього не відбулося, і Єфремов озвучив амбітний план скорочення споживання російського газу. За його словами, Україна планує купувати у Росії лише до 10 мільярдів кубометрів газу на рік, замість прописних у контракті 2009 року 52 мільярдів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.