Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Непідписання асоціації дорого коштуватиме і ЄС, і Україні

Світ навколо нас 4704 перегляди

Опубліковано - 7.11.2013 13:44 | Всі новини | Версія для друку

Непідписання асоціації дорого коштуватиме і ЄС, і Україні
Непідписання асоціації дорого коштуватиме і ЄС, і Україні
Якщо на саміті “Східного партнерства” не підпишуть Угоду про асоціацію, то і для України, і для Євросоюзу це матиме дуже тяжкі наслідки.

Про це заявив депутат Європарламенту від Польщі Павел Коваль у розмові з РАР, передає Rzeczpospolita.

За його словами, якби виявилось, що угоду підписано не буде, то Україна та ЄС матимуть "серйозний матеріал для роздумів".

"І ми, з європейського боку, і влада України так сильно задекларували перед суспільною думкою, що це для нас стратегічна ціль, що якщо підписання не буде, то матимемо проблеми із тим, куди ховати обличчя", - заявив Коваль.

Євродепутат радить ЄС згадати ситуацію з Грузією, яка склалась після непевності рішення щодо України і Грузії на бухарестському саміті НАТО 2008 року.

"Експерти відразу казали, що у випадку Грузії це закінчиться російською інтервенцією, і ніхто не сподівався, що дійде аж до війни", - попередив Коваль.

"Якщо Захід в особі ЄС на саміті у Вільнюсі поведеться непослідовно та хотітиме і з’їсти тістечко, і мати тістечко, чи ж зберегти добрі стосунки з Україною і не дражнити Росію, тобто якщо захоче знайти інакше рішення ніж підписання угоди про асоціацію, то рахунки за те будуть дуже великі", - додав він.

Коваль також розповів про свій візит в Україну 5 листопада у складі делегації депутатів Європарламенту.

"Секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв дав виразний сигнал гостям, що у четвер справи пов’язані з можливістю виїзду Юлії Тимошенко буде завершена", - розповів Коваль.

Як відомо, глава МЗС Польщі Радослав Сікорські заявив, що якщо Україна не встигне виконати умови ЄС до вільнюського саміту, то підписання Угоди про асоціацію можуть перенести.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.