Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі

Газоват 6444 перегляди

Опубліковано - 18.11.2013 10:02 | Всі новини | Версія для друку

Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі
Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі
Кабінет міністрів скасував рішення про спільну розробку “Лукойлом” і “Чорноморнафтогазом” права освоювати три родовища української частини шельфу Чорного моря.

Причиною такого рішення стало те, що "Лукойл" не виконав своїх зобов’язань щодо інвестування проекту, пише "Комерсант Україна", посилаючись на джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

"За три роки з боку інвестора (компанії "Лукойл") практично нічого не було вкладено", - сказав співрозмовник видання.

Раніше в Міненерговугілля оцінювали вартість проекту з облаштування Одеського і Безіменного родовищ в 2,9 млрд грн, а їх запаси - до 21 млрд куб. м газу.

"Тому було вирішено розробляти ділянку Суботині спільно з консорціумом, у який увійшли італійська Eni і французька Electricite de France, а розробку Одеського і Безіменного родовищ закріпити виключно за "Чорноморнафтогазом", - сказало джерело.

У свою чергу, представник "Лукойлу" на правах анонімності повідомив, що компанія не підписувала юридично зобов’язуючих угод з "Чорноморнафтогазом" по розробці родовищ на шельфі Чорного моря. За його словами, йшлося лише про наміри, і єдині інвестиції в рамках цього проекту полягали в тому, що "дочка" російської компанії, що займається міжнародними проектами - "Лукойл Оверсиз" - в 2012 році відкрила офіс в Україні.

Водночас представник зазначив, що "Лукойл" зберігає інтерес до західної частини українського шельфу, оскільки та примикає до вже досліджуваних компанією блоків на шельфі Румунії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.