Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін

Світ навколо нас 6695 переглядів

Опубліковано - 23.02.2007 09:53 | Всі новини | Версія для друку

Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін
Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін
Від березня ціни на нафтопродукти в Україні можуть вирости на 20-30 відсотків, прогнозують експерти енергетичних ринків. Це може боляче вдарити по кишені практично кожного в Україні.

Експерти стверджують, що очікуване підвищення цін на пальне – це відповідь нафтовиків на бездіяльність уряду.

За умовами минулорічного Меморандуму між урядом та учасниками нафтового ринку, нафтові компанії зобов'язалися запобігти значному зростанню цін на пальне в обмін на сприяння Кабміну у виробництві та реалізації нафтопродуктів на території України.

Уряд не дотримав свого слова?

Але, як стверджують експерти, уряд не виконав умови Меморандуму. Експерт Центру досліджень CASE Ганна Царенко в інтерв’ю Радіо Свобода зауважила: “Уряд обіцяв, що введе імпортні мита на нафтопродукти, щоб відповідно зменшити обсяг імпортних нафтопродуктів, частка яких зараз складає близько 30 відсотків. Таким чином, українські нафтопереробні заводи змогли б збільшити свої обсяги виробництва. Але цього не було зроблено”.

Серед причин підвищення називають невдоволення нафтових компаній введенням ліцензування їхньої діяльності та створенням пільг для виробників біопалива.

Але, за словами віце-президента Агентства з відновлюваної енергетики Андрія Конеченкова, ніяких пільг на виробництво біопалива не існує. Щоправда, від грудня минулого року в Україні діє програма з розвитку біодизелю в Україні. Проте, як твердить Андрій Конеченков, вона передбачає незначне фінансування наукових досліджень у галузі виробництва біопального. Експерт вважає, що навіть якщо в Україні і почнуть виробляти біодизель, то потрібно буде багато років, щоб він реально став замінником традиційних нафтопродуктів.

Не потрібно боятися біопалива

В Україні споживається близько двох мільйонів тонн дизельного пального щороку.

Андрій Конеченков: “Ніяких пільг не треба, тому що виробляти біодизель економічно значно доцільніше, ніж використовувати традиційне пальне. Те, що ми імпортуємо, – одна причина, по-друге, це вплив на екологію(біопаливо значно менше впливає на екологію, ніж традиційне пальне), і по-третє – це досить проста, відносно дешева технологія з використанням місцевих енергоресурсів”.

Урядовці ситуацію довкола можливого підвищення цін на пальне з наступного місяця не коментують.

Від “Аратти”: а які коментарі, власне можна очікувати від “більшовиків”-проффесіоналів?

Судячи із стандарту брехні, який склався, чергове підвищення цін, яке неминуче станеться, урядовці видадуть за своє досягнення та благо для громадян. Мовляв, у інших - пальне ще дорожче і зарядять на вуха локшину на тему ф'ючерсних контрактів на світлу нафту. Зрозуміло, це брехня. Але - зрозуміло, для тих, хто знає скільки коштує бензин у Мюнхені, Глазго чи Сан-Франциско.

Коли опозиція та журналісти поинформують пересічного виборця про те, що урядовці дещо “помиляються”, буде запущена резервна пропагандистська мулька: у підвищенні цін винна опопзиція, мовляв все це зробили Тимошенко та Єхануров, коли були прем'єрами. Може додадуть “перцю” - будуть публічно доводити, що передумови для цінової війни уряду проти населення створила ЄЕСУ, ще за часів Лазаренка.

Смішно? Думаю, що після візиту до крамниці чи на ринок - настрій не покращується.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.