Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МВС проводить вишкіл із розгону Майдану. “Більшовики”, мабуть, готуються до виборів

Коаліція «С.Р.А.К.А» 14533 перегляди

Опубліковано - 23.02.2007 20:17 | Всі новини | Версія для друку

МВС проводить вишкіл із розгону Майдану. “Більшовики”, мабуть, готуються до виборів
МВС проводить вишкіл із розгону Майдану. “Більшовики”, мабуть, готуються до виборів
У Сумах пройшли міліцейські навчання. На яких відпрацьовувалися дії з розгону масових акцій та масових арештів їхніх учасників.

Як повідомляє Центр громадських зв'язків обласного УВС, згідно зі сценарієм навчань, група агресивно налаштованих молодих людей почали масові безладдя під час проведення футбольного матчу на місцевому стадіоні "Ювілейний".

На місце подій прибула рота міліції особливого призначення "Беркут", співробітники патрульної служби і військової частини, а також машини пожежної охорони і швидкої допомоги.

Під час навчань лави міліціонерів розсікли натовп, який удавав “хуліганів”, на кілька частин, після чого були проведені масові затримання.

Затриманих доправили на спецавтомобілях до райвідділів міста.

В УВС запевняють, що готувалися розганяти футбольних фанатів. Проте, достименно відомо, що єдина сумська футбольна команда ще торік збанкрутіла і була розпущена.

Загальновідомо, що перед виборами Президента України в 2004 році міліція розганяла сумських студентів, які брали участь у протестах проти злиття двох ВУЗів.

Від “Аратти”: означені навчання дивним чином співпали із знаковим спічем міністра МВС Цушка у парламенті.

Слід зазначити, що стиль промови - був виключно більшовицький. На кшталт відомих промов сталінських “борців” із троцкізмом, уклонізмом тощо. Тобто, без належного слідства, і навіть, формального порушення кримінальної справи, було публічно названо громадян України винними у скоєнні злочинів. А може пан Цушко вже уявляє себе не менш, ніж Ежовим чи Берією?

Втім, є й інші паралелі. Адже, загальновідомо, що у вождя “всіх народів” Сталіна - було кримінальне минуле. За темних часів царизму він був звичйнісіньким бандитом-грабіжником. Як писали совітські історики - провадив експропріації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.