Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Урядові «ходоки» завтра вирушать у Кремль

Влада 5195 переглядів

Опубліковано - 3.12.2013 22:06 | Всі новини | Версія для друку

Урядові «ходоки» завтра вирушать у Кремль
Урядові «ходоки» завтра вирушать у Кремль
Українська делегація завтра, 4 грудня, має відбути до Москви для проведення переговорів з метою нормалізації торгівельно-економічних відносин з Російською Федерацією.

Про це йдеться у заяві прем’єр-міністра України Миколи Азарова, яку розміщено на сайті уряду.

“Завтра ж у Москву відправиться інша делегація, адже ми прагнемо укріпити наше стратегічне партнерство, хочемо відновити торгівельно-економічні зв’язки з Російською Федерацією”, - зазначив Азаров.

Як повідомлялося раніше, також 4 грудня ще одна українська делегація нібито відбуде до Брюсселя для проведення переговорів про підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Між тим, в ЄС заява українського прем’єра викликала здивування. Євросоюз не буде відкривати нові переговори щодо тексту раніше парафованої Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, а також щодо глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Про це заявила представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майя Косьянчич. Крім того, вона не підтвердила анонсований прем’єр-міністром Миколою Азаровим візит української делегації до Брюсселя.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.