Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сьогодні Сенат США розгляне питання щодо політичної кризи в Україні

Світ навколо нас 5242 перегляди

Опубліковано - 15.01.2014 17:02 | Всі новини | Версія для друку

Слухання щодо ситуації в Україні розпочнуться о 21 годині за Києвом
Слухання щодо ситуації в Україні розпочнуться о 21 годині за Києвом
Комітет із закордонних справ Сенату США в середу проведе слухання щодо наслідків політичної кризи в Україні.

Слухання розпочнуться о дев’ятій годині вечора 15 січня за київським часом й будуть транслюватися наживо на сайті Комітету, повідомляє Українська служба Бі-Бі-Сі.

У засіданні комітету візьмуть участь заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Державного департаменту США Томас Меліа, а також колишній радник президента США Збігнєв Бжезінський.

Вікторія Нуланд неодноразово зустрічалася з президентом України Віктором Януковичем, а також перебувала в Києві під час спроби силового розгону Євромайдану в ніч на 11 грудня 2013 року.

В порядку денному засідання комітету українське питання під назвою "Наслідки кризи в України" позначене як першочергове.

Загроза санкцій

8 січня Сенат США ухвалив спеціальну резолюцію з приводу ситуації в Україні, у якій закликав лідерів ЄС та США і надалі сприяти мирному та демократичному розв’язанню нинішньої політичної кризи.

В резолюції було висловлено підтримку українському народу у його прагненнях до європейської інтеграції. Також сенатори засудили застосування сили проти мирних демонстрантів 30 листопада, 1 грудня та 11 грудня 2013 року.

Останнім пунктом в резолюції стало визнання можливості застосуванням США персональних санкції щодо українських посадовців, якщо проти мирних демонстрантів знову буде застосовано силу.

Конкретними заходами санкцій сенатори назвали заборону на видачу віз та заморожування фінансових активів окремих осіб.

14 січня посол США в Україні Джефрі Паятт відвідав у лікарні Юрія Луценка та обговорив з ним поточну ситуацію в Україні

Під час віче на Майдані Незалежності 12 січня було ухвалене звернення до влади США запровадити санкції щодо українських чиновників, зокрема проти міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченко.

Донести цю позицію на засідання комітету із закордонних справ Сенату США було доручено депутату від "Батьківщини", екс-міністру закордонних справ України Борису Тарасюку.

На думку керівника партії УДАР Віталія Кличка, побиття Юрія Луценка 10 січня стало черговим свідченням застосування сили до мирних протестантів.

13 січня Рада народного об’єднання "Майдан" затвердила остаточний текст звернення до Сенату США, а також перелік чиновників, до яких просять застосувати персональні санкції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.