Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В урядовий квартал стягують “Беркут”, а на Майдан прийшло дві сотні тітушок

Влада 5345 переглядів

Опубліковано - 16.01.2014 11:29 | Всі новини | Версія для друку

В урядовий квартал стягують “Беркут”, а на Майдан прийшло дві сотні тітушок
В урядовий квартал стягують “Беркут”, а на Майдан прийшло дві сотні тітушок
В урядовий квартал стягуються силовики. За останні години, за даними Автомайдану, там сконцентровані близько двох тисяч бійців “Беркута” і внутрішніх військ.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, в Київ до ранку заїхали більше 70 автобусів з учасниками Антимайдана з південно-східних регіонів країни. Крім того, вчора ввечері спеціальними потягами з Донецька виїхали три тисячі осіб на підтримку провладного мітингу.

Імовірно силовики стягуються для підтримки засідання провладної більшості у Верховній Раді, яка сьогодні збирається проголосувати за державний бюджет на 2014 рік. Не виключено, що у разі блокування сесійної зали, регіонали можуть провести виїзне засідання.

Разом з тим, депутат від фракції «Батьківщина» Андрій Парубій повідомляє, що на Майдан зайшло понад 200 тітушок.

«За останні дві години на Майдан зайшло більше 200 тітушок. Усі у спотивному одязі, кросовках. Говорять, що з Донецька, Маріуполя, Луганська. Кажуть, що прийшли просто подивитись на Майдан. Дехто зізнається, що з Маріїнського, платять по 300 гривень за день», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялося раніше, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що регіонали мобілізують фракцію на четвер, 16 січня, для прийняття бюджету. "Ми вважаємо, що бюджет підготовлений для того, щоб його прийняти в цілому, і будемо робити все можливе для того, щоб він був прийнятий. Більше того, я можу сказати, що з 205 членів фракції Партії регіонів завтра на прийнятті бюджету в залі будуть присутні 203 людини", - сказав він.

Опозиція вже заявила, що не голосуватиме за закон про державний бюджет України на 2014 рік.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.