Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На позиціях міліцейського спецназу знайшли гільзи бойових патронів

Пістолетне право 8805 переглядів

Опубліковано - 17.02.2014 15:33 | Всі новини | Версія для друку

На позиціях міліцейського спецназу знайшли гільзи бойових патронів
На позиціях міліцейського спецназу знайшли гільзи бойових патронів
Під час прибирання барикад на вулиці Грушевського у Києві на місці дислокації силовиків журналісти виявили гільзи від патронів до рушниць 12 калібру.

Про це польський журналіст Петро Андрусечко написав на сторінках видання Nowa Europa Wschodnia.

Під час прибирання барикад на Грушевського у неділю, 16 лютого, журналісти вперше мали можливість піднятися на урядовий пагорб і побувати за укріпленнями "Беркуту".

Дорогою вони бачили водомети. А на місці дислокації силовиків виявили гільзи від боєприпасів польського, німецького, американського та чеського виробництва до рушниць 12 калібру.

"У безпосередній близькості від барикади, але з боку "Беркуту", валялися петарди і "коктейлі Молотова", які не вибухнули", - зазначив Андрусечко.

"Але найцікавішими були купи гільз від боєприпасів, використаних "Беркутом" під час битви на Грушевського. Їх кількість (сотні, якщо не тисячі) вказує на масштаби застосування зброї", - повідомив польський журналіст.

Всього виявили чотири типи патронів іноземного виробництва, які відрізнялися за кольором, зазначив він.

Червоні гільзи від набоїв виробництва французької компанії Spartan, помаранчеві – чеської фірми "Sellier&Bellot", білі – без розпізнавальних написів, але журналісти зі США визначили, що вони – американського виробництва, а сині – польської фірми FAM Pionki.

"А тепер, найголовніше, на (сайті) "FAM Pionki" серед моделей боєприпасів, сині патрони знаходяться у розділі "Спеціальні боєприпаси – бойові патрони", позначені символом LFT – 6.8 (12-й калібр). У патроні є 12 свинцевих дробинок", - пише Андрусечко.
Польський журналіст цікавиться, коли і на підставі якої угоди ці боєприпаси закуплені для правоохоронних органів України; для виконання яких завдань призначені ці набої зі свинцевими дробинами; чи можлива самостійна модернізація патронів – використання замість дробу (картечі) болтів тощо.

Як зазначає ZIK, на сайті фірми FAM Pionki не зазначено, для чого застосовуються такі патрони.

Разом з тим діаметр в 6,8 мм вказує на те, що це не дріб, а потужніша картеч.

Як відомо, у силових відомствах України не раз заперечували, що представники МВС використовували бойові набої, зокрема з картеччю.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.