Аратта - На головну

30 квітня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Австрія готова вводити санкції проти Клюєва і Фірташа

Світ навколо нас 5574 перегляди

Опубліковано - 20.02.2014 08:48 | Всі новини | Версія для друку

Австрія готова вводити санкції проти Клюєва і Фірташа
Австрія готова вводити санкції проти Клюєва і Фірташа
Австрія підтримує адресні санкції Євросоюзу проти українського керівництва, відповідального за насильство в Києві.

Як повідомляє Reuters з посиланням на Австрійське пресове агентство, про це заявив міністр закордонних справ країни Себастьян Курц.

"Європа не повинна відводити погляд, коли на її власному задньому дворі стріляють у людей", - сказав міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц в середу.

"Насильство не має залишатися безкарними", - додав він.

Держсекретар міністерства фінансів Австрії також запропонував заморозити австрійські банківські рахунки українських олігархів, що підтримують відповідальних за насильство.
"Це було би політичним сигналом для підтримки демократичного руху в Україні", - сказала Соня Штесль в письмовій заяві австрійському інформагентству.

Представник міністерства фінансів заявив, що за санкції відповідає міністерство закордонних справ.

Як відомо, в Австрії зосереджено активи братів Клюєвих, екс-прем"єр-міністра Азарова та олігарха Дмитра Фірташа.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.