Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Викрадених у Криму журналістів тримали на гауптвахті в Севастополі

Пістолетне право Регіон: Автономна республіка Крим 8706 переглядів

Опубліковано - 12.03.2014 12:45 | Всі новини | Версія для друку

Викрадених у Криму журналістів тримали на гауптвахті в Севастополі
Викрадених у Криму журналістів тримали на гауптвахті в Севастополі
Олена Максименко, Євген Рахно і Олесь Кромпляс, що зникли в Криму 9 березня, сьогодні вранці повернулися додому.

Про це під час прес-конференції повідомили родичі активістів.

"Сьогодні о 6 ранку Женя повернувся додому. Він живий і відносно цілий, емоційний стан - збуджений. У нього обстрижене волосся, є сліди від побоїв на голові й на тілі. У вусі, в хрящі, була сережка - її видерли, сказали, що гей", - розповідає дружина Євгена Рахно Катерина.

За її словами, спілкувалися викрадачі з затриманими російською. Українською зверталися лише для провокації: коли чули відповідь українською, їх це особливо злило.

"Їх розізлило, коли побачили самі посвідчення журналістів, також вподобали автівку. Мета затримання для мене не зрозуміла, лишається тільки здогадуватися. Хто це був - невідомо, ймовірно, кримська самооборона, їхні козачки", каже Катерина.

Викрадених людей тримали спочатку на КПП, потім перевезли до Севастополя на гауптвахту, де розсадили по одинарних камерах, потім знову повернули на КПП в Армянськ.

"Вони наполягали, що це не тюрма, а саме гауптвахта. У Севастополі навіть добре годували: давали шоколад, борщ, гречку. На КПП ставили їх на коліна, зав’язували руки, морально принижували, більше за все злютило татуювання Небесної сотні", - говорить Марина Максименко, мама журналістки Олени Максименко.

У викрадених людей поцупили все, що було при собі: фотоапарати, диктофони, електронну книжку, мобільні телефони, посвідчення журналістів, гроші.

Двоє інших активістів, що також зникли 9 березня, наразі повертаються до Києва іншою машиною. Чому саме їх вирішили відпустити, викрадачі не пояснили.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.