Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність

Громадська думка 9751 перегляд

Опубліковано - 22.04.2014 14:07 | Всі новини | Версія для друку

Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність
Більшість українців за єдину державну мову, європейський вибір та унітарність
Більшість українців виступають за єдину державну мову, європейський вибір та унітарний характер держави, однак проти вступу до НАТО.

Згідно з результатами дослідження соціологічної служби Центру Разумкова та соціологічної групи «Рейтинг», якби найближчим часом відбувся референдум щодо актуальних проблем розвитку України, то в ньому точно або скоріш за все взяли б участь 82,7% опитаних.

Якщо рахувати від усіх респондентів, то результати виглядають наступним чином: якби в Україні відбувся референдум щодо форми територіального устрою України, за те, щоб країна стала федеративною державою, готові проголосувати 16,7% усіх опитаних. 69,3% обрали варіант унітарного устрою з децентралізацією влади.

Якби на референдум було винесено питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалась. 37,6% готові підтримати варіант, за яким українська та російська – дві державні мови. Якби темою референдуму була проблема інтеграційного вибору України, 54,5% усіх опитаних підтримали б вступ до Європейського Союзу, тоді як приєднання до Митного союзу готові підтримати 23,9% громадян. 35,8% респондентів підтримали би вступ до НАТО, а 47,9% висловилися б проти.

Створення єдиної союзної держави у складі Росії, Білорусі та України підтримують 20,1%, не підтримують – 70,5%. Вступ України до складу Росії у вигляді частини Росії підтримують лише 7,5%, проти – 84,8%.

Дослідження проводилося з 28 березня по 2 квітня у всіх регіонах України за винятком Криму. Теоретична похибка вибірки – 1,9%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.