Аратта - На головну

16 березня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія не виконує Женевських домовленостей

Світ навколо нас 5199 переглядів

Опубліковано - 30.04.2014 20:54 | Всі новини | Версія для друку

Росія не виконує Женевських домовленостей
Росія не виконує Женевських домовленостей
Посли Франції, Великої Британії та США в ООН звинуватили Росію в невиконанні женевських домовленостей щодо деескалації кризи в Україні.

Про це Жерар Аро, Марк Лаял Ґрант та Саманта Пауер заявили під час засідання Ради безпеки ООН.

Британський посол Марк Лаял Ґрант зазначив, що кількість озброєних людей у східному регіоні України постійно зростає і звинуватив Росію в підтримці сепаратистів на Донбасі.

Посол Франції Жерар Аро заявив, що замах на мера Харкова Геннадія Кернеса є справою рук противників єдиної України.

Американська представниця Саманта Пауер закликала Росію сприяти звільненню громадян України та членів групи експертів з країн ОБСЄ.

Посол України в ООН Юрій Сергєєв порівняв сценарій дій Росії в Східній Україні з тим, який був реалізований в Абхазії.

«Україна ніколи не погрожувала Росії і не робитиме цього. Українці хочуть жити в мирі і спокої. Найвищим рівнем цинізму є російські вказівки на право на самооборону в ситуації, коли Росія виступає як агресор, зайнявши Крим і далі жорстко втручається у внутрішні справи України», – наголосив Сергєєв.

Посол Росії в ООН Віталій Чуркін назвав надсилання місії військових експертів з країн ОБСЄ до Східної України «провокацією або дурістю».

«Ми намагаємося сприяти звільненню спостергіачів. Один із них уже звільнений за станом здоров’я», – наголосив Чуркін.

Також, за його словами, російські війська перебувають на російській території. «А от американським військовим удома не сидиться. То в Австралії з’являться, то в Литві або Польщі, то в Чорному морі корабель американських ВМС затримається довше, ніж дозволяє міжнародне право», – сказав посол Росії.

Рада безпеки ООН вже майже два місяці регулярно обговорює ситуацію в Україні. Жодного рішення ця структура ухвалити не може, оскільки Росія має право вето і використовує його.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.