Аратта - На головну

4 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Порошенко не виключає, що перемир’я може бути скасовано

Влада 3997 переглядів

Опубліковано - 25.06.2014 11:31 | Всі новини | Версія для друку

Порошенко не виключає, що перемир’я може бути скасовано
Порошенко не виключає, що перемир’я може бути скасовано
Президент України Петро Порошенко не виключає, що режим припинення вогню може бути скасований достроково, зважаючи на постійне його порушення контрольованими ззовні бойовиками.

«24 червня бойовики, всупереч власним обіцянкам дотримуватися режиму припинення вогню, даним у Донецьку на зустрічі з представниками тристоронньої контактної групи, збили гелікоптер Збройних сил України і спричинили смерть дев’яти людей. З моменту оголошення мирного плану президента терористи 35 разів відкривали вогонь по українських військових», – повідомляє прес-служба Президента України.

За повідомленням, Порошенко увечері 24 червня під час зустрічі з керівниками силових структур віддав наказ без жодних коливань відкривати вогонь у відповідь.

Президент сподівається на проведення 25 червня чотиристоронньої телефонної конференції за участі канцлера Німеччини Анґели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Володимира Путіна, йдеться в повідомленні.

Порошенко розраховує, що наслідком цієї розмови стануть практичні кроки Росії із забезпечення роззброєння і відкликання найманців з території України, а також запровадження надійного режиму безпеки на кордоні.

Минулої п’ятниці Президент України Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на Донбасі 27 червня. Вчора сепаратисти заявили, що готові пристати на перемир’я. але, за даними української влади, напади тривають. Зокрема, керівник групи інформування про АТО Владислав Селезньов повідомив, що бойовики під Слов’янськом сьогодні збили український вертоліт Мі-8. За попередніми даними, всі дев’ять людей, які перебували на борту, загинули.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.