Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Ватники” одноразового використання: Росія перекриває бойовикам дорогу назад

Імперія «Совок» 5222 перегляди

Опубліковано - 2.07.2014 14:10 | Всі новини | Версія для друку

“Ватники” одноразового використання: Росія перекриває бойовикам дорогу назад
“Ватники” одноразового використання: Росія перекриває бойовикам дорогу назад
Росія закрила три пункти пропуску на кордоні із Україною, перекривши бойовикам шлях повернення в Ростовську область.

Про це під час брифінгу повідомив спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

Він зазначив, що у вівторок протягом дня Росія закрила три пункти пропуску: Гуково, Донецьк і Новошахтинськ в Ростовській області, через які раніше безперешкодно проходили бойовики.

За словами Лисенка, російська сторона обладнала в цих пунктах спеціальні блокпости, посиливши їх важкої броньованої технікою.

Він наголосив, що відтак через них заборонено випускати бойовиків, які намагаються втекти із України.

Лисенко також додав, що вже були два випадки, коли російські прикордонники обстрілювали автобуси із бойовиками, котрі намагалися повернутися назад.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.