Аратта - На головну

22 червня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США і Британія застерігають Росію від будь-якого введення військ в Україну

Світ навколо нас 4215 переглядів

Опубліковано - 10.08.2014 21:31 | Всі новини | Версія для друку

США і Британія застерігають Росію від будь-якого введення військ в Україну
США і Британія застерігають Росію від будь-якого введення військ в Україну
Уряди США і Британії застерігають Росію від можливого введення військ в Україну, включаючи будь-яку «гуманітарну допомогу».

Під час виступу у Раді безпеки ООН, постійний представник США Саманта Пауер заявила, що будь-яке введення російських військ було б «абсолютно неприйнятним» і «розглядалося б, як вторгнення в Україну».

Міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Гаммонд «рішуче» застеріг Москву уникати будь-яких провокацій.

Як заявив у п’ятницю пізно ввечері заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий, Росія готувала «дуже серйозну провокацію» із введенням до України своїх «миротворців», але цю провокацію зірвано.

Ця провокація мала вже в ніч на суботу «привести до непередбачуваних подій та ескалації», але її попереджено «завдяки оперативній дипломатичній роботі президента України», сказав він в ефірі «Першого національного» телеканалу.

У п’ятницю Міністерство оборони Росії заявило про завершення військових навчань на півдні Росії, які критикували США і називали «провокаційним» кроком по відношенню до України.

У середу у НАТО заявили, що Росія накопичила на кордоні з Україною близько 20 тисяч військових і може ввести їх під виглядом миротворців. В альянсі вважають, що Росія може використати свої війська під прикриттям гуманітарної чи миротворчої місії.

Посол Росії в ООН Віталій Чуркін раніше заявив, що Москва хоче послати гуманітарну місію для допомоги цивільному населенню на схід України.

В адміністрації президента України заявили, що введення на територію України «миротворчого контингенту» з боку Росії розцінюватиметься як пряма агресія.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.