Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


РФ погрожує припинити газопостачання, якщо Європа продовжить реверс до України

Газоват 6512 переглядів

Опубліковано - 26.09.2014 13:10 | Всі новини | Версія для друку

РФ погрожує припинити газопостачання, якщо Європа продовжить реверс до України
РФ погрожує припинити газопостачання, якщо Європа продовжить реверс до України
Міністр енергетики РФ Алєксандр Новак заявив, що Росія зможе гарантувати безперебійне газопостачання до ЄС тільки якщо європейські країни припинять реекспорт до України.

Про це він сказав під час інтерв’ю німецькому виданню Handelsblatt.

"Угоди, які укладені, не передбачають реекспорту. Ми сподіваємось, що наші європейські партнери дотримуватимуться умов договорів. Тільки на цій основі ми гарантуватимемо безперебійне постачання газу європейським споживачам", – сказав Новак.

Як повідомлялося раніше, Угорщина з 25 вересня припинила постачати газ до України.

Також повідомлялося, що європейські країни від першої половини вересня заявляють про зниження обсягів постачання газу з Росії.

Як відомо, на 26 вересня призначена тристороння зустріч щодо питань газу між представниками України, ЄС та Росії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.