Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ

У світі науки 15671 перегляд

Опубліковано - 10.11.2014 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ
Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ
Науковці США виявили вірус, який вражає людський мозок і робить людей розумово відсталими.

Вірус, що вражає зелені водорості, якого раніше не було виявлено у здорових людей, впливає на когнітивні функції, включаючи зір та просторову орієнтацію, пише The Independent.

Дослідники з медичної школи Джона Хопкінса та Університету штату Небраска наштовхнулися на відкриття, коли робили дослідження невідомих мікробів у горлі. Дослідники виявили нове ДНК в горлі здорових людей, яке збігалося із вірусом, що інфікує зелені водорості.

З 90 учасників дослідження, 40 дали позитивний результат на наявність вірус водоростей. Ті, хто дав позитивний результат, продемонстрували погіршення розумових здібностей на тестах, що призначені для вимірювання швидкості і точності обробки візуальної інформації. Вони також отримали більш низькі бали в задачах, що призначені для вимірювання уваги.

За словами головного вірусолога дослідження Роберта Йолкена, це (дослідження-авт.) є яскравим прикладом, який демонструє, що "невинні організми", яку живуть в організмі людини можуть впливати на поведінку та когнітивні функції.

"Багато фізіологічних відмінностей людини А від людини В кодуються в наборі генів, який кожен успадковує від батьків. При цьому певні відмінності посилюються за рахунок мікроорганізмів, які в нас живуть, та в залежності від того, як вони взаємодіють із нашими генами", - розповідає дослідник.

Людські тіла містять трильйони бактерій, вірусів і грибків. Більшість з них нешкідливі, але результати цього дослідження показують, що деякі існуючі мікроби можуть мати негативний вплив на когнітивні функції, залишаючи людину здоровою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.