Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Космічний модуль вперше «прикометився»

У світі науки 16619 переглядів

Опубліковано - 12.11.2014 22:44 | Всі новини | Версія для друку

Космічний модуль вперше «прикометився»
Космічний модуль вперше «прикометився»
Німецький дослідницький космічний модуль «Philae» місії «Rosetta» успішно здійснив посадку на поверхню ядра комети Чурюмова-Герасименко.

Посадка на поверхню комети відбулася о 18:03 за київським часом.

Наукові співробітники місії називають подію історичною, оскільки дослідження комети зможе пояснити зародження життя на Землі.

"Комета старша за Землю, тому може дати розуміння того, як зароджувалося життя на планеті Земля", - кажуть вони.

Нагадаємо, посадковий модуль «Філи» («Philae») успішно відокремився від космічного апарату «Rosetta» о 10:35 за київським часом. Після успішної посадки модуль упродовж двох з половиною днів буде досліджувати поверхню космічного тіла користуючись енергією власних акумуляторів, а потім перейде на живлення від сонячних батарей.
Посадковий модуль «Філи» («Philae»)
Посадковий модуль «Філи» («Philae»)
Вага зонду «Philae» - сто кілограмів. Лінійні розміри не перевищують метра. Зонд несе на своєму борту десять інструментів, що необхідні для дослідження ядра комети. За допомогою радіохвиль вчені планують вивчити внутрішню структуру ядра, а мікрокамери дозволять зробити з поверхні комети панорамні знімки. Свердло, що встановлене на «Philae», допоможе взяти проби ґрунту з глибини до 20 сантиметрів.

Всі дані вимірювань в режимі онлайн будуть надходити на апарат «Rosetta», а з нього - до Землі. Після спуску «Philae» апарат «Rosetta» почне віддалятися від комети, перетворившись на її супутник.

Комета Чурюмова - Герасименко була відкрита 23 жовтня 1969 року Климом Чурюмовим в Києві на фотопластинках, відзнятих Світланою Герасименко у вересні в Алма-Атинській обсерваторії.

Космічний зонд Європейського Космічного Агентства
«Rosetta» стартував з планети Земля 2 березня 2004 р. Робота над проектом триває понад 10 років.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.