Аратта - На головну

9 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія підриває безпеку в Європі

Світ навколо нас 4148 переглядів

Опубліковано - 14.11.2014 23:18 | Всі новини | Версія для друку

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенбрг
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенбрг
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенбрг звинуватив Росію в агресивних діях по відношенню до України та НАТО.

За його словами, Росія порушила міжнародне право в Україні й проводить політику, що загрожує безпеці в Європі.

"Вона (Росія -Ред.) несе відповідальність за агресію, вона порушила міжнародне право, вона не поважає суверенітет і територіальну цілісність України, і вона підірвала заснований на правилах порядок, що панував у Європі протягом багатьох років. Як наслідок, важко продовжувати політику співпраці, як ми б того хотіли", - сказав пан Столтенберг в інтерв’ю ВВС.

За словами очільника Альянсу, дії Росії, зокрема, загрожують цивільній авіації.

Пан Столтенберг нагадав, що за цей рік винищувачі НАТО перехопили російські бойові літаки над європейським авіапростором понад сто разів - утричі більше, ніж у минулому році.

Крім того, за словами генсека, російська авіація веде себе значно агресивніше: "Вони не повідомляють про свої плани польоту, вони не вмикають свої бортові відповідачі, і вони не йдуть на контакт із цивільними авіадиспетчерами".

"Ми закликаємо Росію вести себе відповідно до загальноприйнятих правил для міжнародних польотів", - підсумував пан Столтенберг.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.