Аратта - На головну

13 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Дніпропетровську збирають підписи за заборону КПУ

Політика 6684 перегляди

Опубліковано - 26.03.2007 15:43 | Всі новини | Версія для друку

У Дніпропетровську збирають підписи за заборону КПУ
У Дніпропетровську збирають підписи за заборону КПУ
Партія Конгрес українських націоналістів розпочала збір підписів під зверненням про заборону КПУ, яке із заявою передадуть до суду.

Ініціатор акції - активісти обласної організації “Конгресу українських націоналістів”.

Вони критикують Компартію за намір ліквідувати інститут президента і називають її антиукраїнською.

Активісти КУНу на центральній площі Дніпропетровська збирають підписи на підтримку акції, які планують передати до Конституційного Суду.

Голова обласного осередку КУНу Микола Хоменко сказав “Радіо Свобода”: “Ми зараз вийшли, щоб відповідно влада зреагувала, і Конституційний суд, який, до речі, не без допомоги громадян, у ФРН заборонив Комуністичну партію. Так як є такий приклад, теж вважаємо, що в нас є перспектива добитися заборони”.

Паралельно активісти КУН пропонують людям підписуватись за вступ України до НАТО.

В обласному штабі КПУ назвали акцію провокацією і заявили, що реагувати не неї не мають наміру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.