Аратта - На головну

21 червня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ЄС думають над новими санкціями до Росії

Світ навколо нас 4610 переглядів

Опубліковано - 16.02.2015 15:25 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС думають над новими санкціями до Росії
В ЄС думають над новими санкціями до Росії
Європейські установи продовжують готувати подальші обмежувальні дії щодо винних в ескалації конфлікту в Україні.

Про це заявила сьогодні в Брюсселі речниця високого представника ЄС із закордонної та безпекової політики Федеріки Моґеріні Майя Коціянчич.

«Голови дипломатичних відомств держав ЄС наприкінці січня звернулися до Єврокомісії та Європейської служби зовнішньої діяльності із закликом розпочати підготовку будь-яких відповідних подальших дій. Ця робота наразі триває. Зважаючи на розвиток ситуації, ці заходи можуть бути скориговані як у позитивний, так і в негативний бік», – додає вона.

Європейський союз сьогодні оприлюднив список нових санкцій через погіршення ситуації в Україні. Так званий «чорний список» поповнили 19 фізичних та 9 юридичних осіб.

Санкції набирають чинності з часу опублікування.

Серед тих, кого стосуються санкції – заступник міністра оборони Росії Анатолій Антонов, депутат Держдуми і співак Йосип Кобзон, перший заступник міністра оборони Аркадій Бахін, директор головного операційного департаменту і заступник керівника штабу Збройних сил Росії Андрій Картаполов, а також перший заступник голови Комітету Держдуми Росії з етнічних питань Валерій Рашкін.

До списку також потрапили 14 жителів Донбасу і 9 організацій, пов’язаних з бойовиками.

У Мінську 12 лютого контактна група із врегулювання ситуації на сході України ухвалила документ про низку заходів з виконання мінських угод. Зокрема, серед них припинення вогню в Донбасі з 15 лютого, відведення важких озброєнь і створення зони безпеки.

Українська сторона звинувачує бойовиків у порушенні перемир’я, бойовики висувають звинувачення у відповідь.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.