Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія хоче мати змогу ветувати енергетичні угоди, підписані країнами ЄС

Газоват 6876 переглядів

Опубліковано - 18.02.2015 14:16 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія хоче мати змогу ветувати енергетичні угоди, підписані країнами ЄС
Єврокомісія хоче мати змогу ветувати енергетичні угоди, підписані країнами ЄС
В ЄС готують законопроект, який дозволить накладати вето на енергетичні угоди між членами Євросоюзу та іншими країнами.

Про це повідомляє англомовне видання EurActiv.

Згадані зміни готують в межах формування енергетичного союзу, який передбачає диверсифікацію постачання енергоносіїв та стратегію посилення енергобезпеки.

Відповідно до тексту закону, «активна участь» у газових переговорах дозволить уникнути «надмірного тиску або ринкових диспропорцій», заподіяну міжурядовими угодами з «країнами, які не дотримуються європейських законів». Тож перед підписанням угод, що стосуються енергетичного сектору, їх ретельно розглядатиме Єврокомісія - міжурядові угоди оцінюватимуть на відповідність енергетичному ринку ЄС та правилам безпеки постачання.

Як повідомляється, приводом для зміни законодавства стала низка угод, протягом 2008-2010 років підписаних Росією з шістьма країнами ЄС - Болгарією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією. Таємні домовленості з російським газовим монополістом «Газпромом» йшли в розріз з європейським законодавством та правилами конкуренції, через що передбачений угодами проект «Південний потік» був заморожений.

Разом з тим, в тексті проекту зазначають, що особливої уваги заслуговує модернізація стратегічного партнерства в галузі енергетики з України, яку в документі описують як важливу транзитну країну.

Крім того, ЄС планує використовувати «всі свої зовнішньополітичні інструменти», для співпраці з такими країнами як Алжир, Туреччина, Азербайджан, Туркменістан та Іран, державами Близького Сходу та Африки. Роботу щодо Південного газового коридору, ініційовану Європейською комісією, планують розширити, щоб полегшити експорт середньоазіатського газу в Європу.

Також ЄС продовжить працювати над створенням терміналів скрапленого природного газу (СПГ) – низка таких центрів будуть зведені в країнах Центральної і Східної Європи та Середземноморському регіоні.

Як відомо, рамкову стратегію енергетичного союзу планують оприлюднити 25 лютого. Сам проект закону датований 30 січня і наразі перебуває на доопрацюванні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.