Аратта - На головну

1 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації

У світі науки 30542 перегляди

Опубліковано - 11.03.2015 23:21 | Всі новини | Версія для друку

Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Американська енергокомпанія Rayton розробила технологію, яка може знизити вартість альтернативних джерел енергії і навіть зробити їх енергію дешевшою, ніж викопне паливо.

Компанія розробила технологію виробництва сонячних панелей, яка використовує від 50 до 100 разів менше кремнію, ніж інші технології, повідомляє Еспресо.TV.

Таким чином значно скорочуючи вартість найбільш дорогих компонентів сонячних батарей. Компанія каже, що запатентована технологія виробництва фотоелементів використовує кремнієві пластини всього чотири мікрона завтовшки, не залишаючи ніяких відходів і в той же час підвищуючи ефективність панелей до 24%. Суть технології у відмові від механічного розрізання кремнієвого злитку - різка проводиться за допомогою прискорювача заряджених часток.

Це призводить до загального зниження вартості виробництва панелей на 60% і ціни виробленої енергії на одному рівні з найдешевшими видами викопного палива.

За даними компанії, ефективність їх панелей більше, ніж галузевий стандарт ефективності сонячних панелей, який в даний час не перевищує 15 відсотків.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.