Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації

У світі науки 24995 переглядів

Опубліковано - 11.03.2015 23:21 | Всі новини | Версія для друку

Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Американська енергокомпанія Rayton розробила технологію, яка може знизити вартість альтернативних джерел енергії і навіть зробити їх енергію дешевшою, ніж викопне паливо.

Компанія розробила технологію виробництва сонячних панелей, яка використовує від 50 до 100 разів менше кремнію, ніж інші технології, повідомляє Еспресо.TV.

Таким чином значно скорочуючи вартість найбільш дорогих компонентів сонячних батарей. Компанія каже, що запатентована технологія виробництва фотоелементів використовує кремнієві пластини всього чотири мікрона завтовшки, не залишаючи ніяких відходів і в той же час підвищуючи ефективність панелей до 24%. Суть технології у відмові від механічного розрізання кремнієвого злитку - різка проводиться за допомогою прискорювача заряджених часток.

Це призводить до загального зниження вартості виробництва панелей на 60% і ціни виробленої енергії на одному рівні з найдешевшими видами викопного палива.

За даними компанії, ефективність їх панелей більше, ніж галузевий стандарт ефективності сонячних панелей, який в даний час не перевищує 15 відсотків.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.