Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія не має права вето на вступ у НАТО

Світ навколо нас 4545 переглядів

Опубліковано - 30.03.2015 19:10 | Всі новини | Версія для друку

Росія не має права вето на вступ у НАТО
Росія не має права вето на вступ у НАТО
Якщо хтось захоче бути членом НАТО, це питання, яке повинно вирішуватися 28 союзниками та країною, яка просить про членство. Ніхто інший не має права втручатися чи намагатися накласти вето. Це стосується і Росії.

Про це заявив генеральний секретар альянсу у понеділок у Брюсселі в рамках засідання Комітету у закордонних справах та підкомітету з питань безпеки та оборони Європейського парламенту. Ці слова депутати ЄП зустріли оплесками.

Столтенберг наголосив, що Росія "намагається відновити якогось роду зони впливу, де вони намагаються контролювати сусідів”.

Причому він особливо наголосив на тому, що кожна суверенна країна має право вибирати свій власний шлях, включаючи те, частиною якого "плану механізму безпеки вона хоче бути”.

"І ми повинні поважати такі рішення. Ми ніколи не повинні примушувати (вступати) у будь-якого виду союзи чи організації. Але якщо вони хочуть, тоді це питання між країною-заявником та організацією”, - сказав Столтенберг.

Генсек нагадав про те, що Україна нещодавно оголосила про початок процесу реформ з метою подальшого набуття членства у НАТО. "Вони сказали, що це займе певний час, але справа у тому, що ми зробимо оцінку можливій заявці України таким самим чином, як ми оцінюємо інші заявки. Але до цього ми повернемося тоді, коли вони запросять”, - повідомив він.

Відповідаючи на запитання щодо можливого конфлікту між Росією та країнами НАТО, Столтенберг заявив, що не бачить безпосередньої загрози. ”Одна із причин, чому ми не бачимо безпосередніх загроз полягає в тому, що НАТО здатне надати надійну оборону. Це є причиною, чому ми збільшуємо готовність наших сил і розвиваємо нові можливості. Це - успіх НАТО”, - наголосив генсек альянсу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.