Аратта - На головну

16 березня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гарний знак: Лукашенко вперше приїхав у Грузію і заявив, що не визнає Абхазію і Південну Осетію

Світ навколо нас 5175 переглядів

Опубліковано - 24.04.2015 01:20 | Всі новини | Версія для друку

Гарний знак: Лукашенко вперше приїхав у Грузію і заявив, що не визнає Абхазію і Південну Осетію
Гарний знак: Лукашенко вперше приїхав у Грузію і заявив, що не визнає Абхазію і Південну Осетію
Білоруський президент офіційно заявив, що Мінськ не визнає незалежність самопроголошених республік Абхазії і Південної Осетії, та хоче відновити економічні зв’язки з Тбілісі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше з часів розпаду СРСР приїхав з офіційним візитом в Тбілісі.

Про це повідомляє Rzeczpospolita, додаючи, що він вже встиг зробити заяву, що Мінськ не визнає незалежність самопроголошених республік Абхазії і Південної Осетії, які завдяки втручанню Росії на сьогодні не підконтрольні грузинському уряду.

"Білорусь підтримує територіальну єдність Грузії в тих кордонах, які визнає міжнародна спільнота. Інакше мене тут би не було зараз", - сказав Лукашенко.

Видання нагадує, що сім років тому під час війни в Грузії у Москві сподівалися, що Білорусь стане першою країною, яка визнає незалежність захоплених територій. Але цього не сталося. Нині ж Лукашенко приїхав в Тбілісі, щоб відновити білорусько-грузинські економічні зв’язки. Обіг товарів між країнами сьогодні ледве сягає 50 мільйонів доларів на рік.

Білоруський президент зустрівся сьогодні з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі і прем’єром Іраклієм Гарібашвілі.

Президент Білорусі останнім часом зробив кілька заяв, які можуть не сподобатися Росії. Зокрема, Лукашенко не приїде на парад до Путіна 9 травня в Москву: "зайнятий вдома". Він також прокоментував, що в Україні Росія отримала урок, що не все в світі береться силою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.