Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лавров теж побачив в Мінську прогрес: перспективу визнання повноцінним переговорним суб’єктом кремлівських маріонеток

Світ навколо нас 5021 перегляд

Опубліковано - 7.05.2015 22:03 | Всі новини | Версія для друку

Лавров теж побачив в Мінську прогрес: перспективу визнання повноцінним переговорним суб’єктом кремлівських маріонеток
Лавров теж побачив в Мінську прогрес: перспективу визнання повноцінним переговорним суб’єктом кремлівських маріонеток
Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявляє про просування на шляху виконання Мінських домовленостей.

«Потроху вдається просуватися вперед. Підтвердженням цьому є вчорашня зустріч у Мінську, де, зрештою, була визнана необхідність розмови напряму між Києвом, Луганськом і Донецьком», – сказав Лавров у четвер, 7 травня, у Москві після зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Франк-Вальтером Штайнмаєром.

Голова МЗС Німеччини назвав початок роботи підгруп у рамках Тристоронньої контактної групи переходом на новий етап реалізації Мінських домовленостей.

«Сподіваюся, що це буде не лише конструктивним імпульсом, але і що робота у робочих групах зробить свій внесок в активізацію надання гуманітарної допомоги», – зазначив Штайнмаєр.

Учора, 6 травня, за підсумками наради Тристоронньої контактної групи у Мінську створені групи експертів, які мають запропонувати наступні кроки для реалізації плану мирного врегулювання. Представник ОБСЄ Гайді Тальявіні заявила, що перша з цих груп розпочне роботу 19 травня.

2 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Проте домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.