Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі спростовують те, що вже всім очевидно

Імперія «Совок» 4848 переглядів

Опубліковано - 14.05.2015 18:04 | Всі новини | Версія для друку

Російські танки на параді 9 травня. Донецьк
Російські танки на параді 9 травня. Донецьк
В адміністрації президента Росії назвали “голослівною” заяву президента Петра Порошенка про присутність російських військ на сході України.

Подібні голослівні звинувачення без будь-якої конкретики, без будь-яких доказів, м’яко кажучи, не сприяють нічому в позитивному плані", - сказав речник президента РФ Дмітрій Пєсков.

Петро Порошенко в інтерв’ю німецькому телеканалу ZDF заявив, що на сході України перебувають приблизно 11 тисяч російських військовослужбовців.

Український президент також стверджує, що Росія нарощує чисельність свого неофіційного контингенту на Донбасі, що викликає стурбованість у Києві.

У той же час пан Порошенко запевнив, що Київ не збирається відновлювати бойові дії в Донбасі, оскільки врегулювати конфлікт за допомогою сили неможливо.

Напередодні країни НАТО закликали Росію дотримуватися норм міжнародного права і припинити " навмисну дестабілізацію" ситуації на сході України.
РФ послідовно спростовує свою причетність до конфлікту на сході України.

Загроза Маріуполю

Український президент в інтерв’ю німецькому телеканалу пояснив, що пріоритетним завданням для Збройних сил є зміцнення обороноздатності, оскільки самопроголошені республіки Донбасу можуть спробувати відбити шлях до Криму і взяти Маріуполь.

Заява пана Порошенка пролунала на тлі висловлювань зарубіжних дипломатів, які закликали українського президента не відновлювати бойові дії на Сході.

Зокрема, на необхідності врегулювати конфлікт виключно мирним шляхом цього тижня заявив держсекретар США Джон Керрі.

Побоювання іноземних політиків пов’язані з нещодавнім виступом Порошенко, в якому він пообіцяв відновити контроль над аеропортом Донецька, де торік йшли запеклі бої українських військових з озброєними прихильниками самопроголошеної "ДНР".

У "ДНР", яка контролює зараз аеропорт, розцінили це як готовність до нападу.

У четвер в Україні розпочала роботу оціночна місія ЄС з аналізу ситуації на Донбасі, про яку сторони домовились під час саміту Україна-ЄС.

Петро Порошенко під час зустрічі із головою Європейської Ради Дональдом Туском в Аахені сказав, що Україна потребує більшої координації дій у питаннях мирного врегулювання та виконання Мінських домовленостей між Європейським Союзом та США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.