Аратта - На головну

11 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СБУ запобігла виведенню 10 млн. грн. Януковичем

Захист держави 5346 переглядів

Опубліковано - 13.08.2015 14:06 | Всі новини | Версія для друку

СБУ запобігла виведенню 10 млн. грн. Януковичем
СБУ запобігла виведенню 10 млн. грн. Януковичем
Служба безпеки України викрила канал виведення до Російської Федерації грошей, що привласнені Олександром Януковичем, у сумі понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Для виведення валюти за кордон одна з компаній холдингу «МАКО» фіктивно придбала обладнання в Російській Федерації. Воно начебто мало імпортуватися на територію, яка на час фінансової махінації вже була непідконтрольна українській владі.

Для накладення арешту на банківські рахунки підприємств, що задіяні у протиправній схемі, Служба безпеки України поінформувала Генеральну прокуратуру для використання цих матеріалів у досудовому розслідуванні кримінального провадження за підозрою Януковича.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.