Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Регіонали”-нардепи мріють, щоб проти їхніх масовок застосували спецназ. А то із електоратом зовсім кепсько

Коаліція «С.Р.А.К.А» 5947 переглядів

Опубліковано - 9.04.2007 17:37 | Всі новини | Версія для друку

“Регіонали”-нардепи мріють, щоб проти їхніх масовок застосували спецназ. А то із електоратом зовсім кепсько
“Регіонали”-нардепи мріють, щоб проти їхніх масовок застосували спецназ. А то із електоратом зовсім кепсько
Народний депутат від партії Регіонів Юрій Мірошниченко заявив про наявність інформації про можливість застосування у вівторок-четвер внутрішніх військ. Проте, чи не наснилось йому це - він не повідомив.

Про це він сказав сьогодні в інтерв’ю журналістам після засідання парламенту.

За його словами, є інформація про факти «незаконних наказів, які віддаються, зокрема військовослужбовцям внутрішніх військ, щодо їх підготовки на вівторок, середу, четвер для можливого застосування їхньої сили».

При цьому він відмовився назвати прізвища людей, які про це говорять, пославшись на те, що «вони можуть бути звільнені і їм може загрожувати небезпека».

Від “Аратти”: загальновідомо, що саме лідер “регіоналів”, двічі не судимий прем'єр, наполягав у 2004 р. на застосуванні сили проти Майдану. Більше, після обрання Президентом Ющенка, ніхто й не намагався застосовувати спецназ проти мирних демонстрантів.

Здається, хлопці із ватаги Януковича або від переляку страждають на галюцінації, або намагаються підняти свій рейтинг за рахунок дешевих чуток та пліток.

Бо ж як побачили на власні очі кияни й гості столиці - навіть за гроші “підтримати” більшовичків охочіх знаходиться небагато. Навіть школярів заманюють на масовки у шахрайський спосіб. Щоб паханчики покрасувалися перед російськими телекамерами.

Втім, скільки народу у наметовому містечку й яке воно кожен може пересвідчитися сам.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.