Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американська розвідка оприлюднила прогноз агресивних намірів Кремля

Світ навколо нас 5484 перегляди

Опубліковано - 10.02.2016 14:46 | Всі новини | Версія для друку

Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер
Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер
Війна в Україні, швидше всього, не закінчиться у цьому році, вважає директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер.

Виступаючи у вівторок у Сенаті, він назвав Росію однією з найбільших загроз для США і не виключив початку нової «холодної війни».

Ми живемо у найбільш небезпечному глобальному середовищі за останнє півстоліття, вважає директор американської розвідки. Причиною цього є велика кількість викликів у різних частинах світу. І однією із основних небезпек, перед якими опинилися США, є Росія – каже пан Клеппер:

«Незважаючи на економічні виклики, Росія продовжує свою агресивну військову програму з модернізації. Вона і далі має найбільшу, найпотужнішу іноземну ядерну балістичну силу. Вони (росіяни) створили крилаті ракети, що є порушенням угоди про ліквідацію ракет середньої та малої дальності».

За прогнозами американської розвідки, у 2016 році Росія не зменшить рівня своєї військової активності.

Говорить директор розвідувального управління Міністерства оборони США Вінсент Стюарт:

«Військова активність Росії тримається на історично високому рівні. Росія продовжує вести агресивну закордонну та оборонну політику, включно з операціями у Сирії, продовжуючи своє втручання в Україну, розширюючи свої військову потужності в Арктиці. Торік російські війська продовжували свій потужний план тренувань, агресивно періодично провокуючи наших військових. Ми передбачаємо схожі військові операції у 2016-му».

Джеймс Клеппер не бачить кінця військового конфлікту в Україні. І пояснює, чому:

«Російські інтереси в Україні, швидше всього, лишатимуться незмінними, включно з довготривалим впливом на Київ, зриваючи українські спроби інтегруватися у західні інституції. Путін є першим лідером після Сталіна, який збільшив територію Росії».

Член сенатського комітету з озброєнь Джеймс Інгоф поцікавився, де є світло в кінці тунелю в українському конфлікті:

«Коли прийшов Путін і почав вбивати людей в Україні, я був дуже засмучений браком нашої підтримки України. Якщо зараз подивитись на цей конфлікт, ми чуємо заяви: якщо НАТО буде більш агресивним, ми у США будемо більш агресивним, Росія буде більш агресивною. Чим це все закінчиться?

Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер відповів:

«Я не знаю, до чого це призведе. Але скажу, що росіяни є фундаментальними параноїками щодо НАТО. Їх дуже хвилює, що їх стримують, і звісно дуже стурбовані протиракетною обороною. Саме цим вони пояснюють наявність ядерного арсеналу. Багато цих агресивних речей, до яких вдаються росіяни, з різних причин, заробити статус супер-сили, чи створити репутацію, що це країна рівна зі Сполученими Штатами. Я думаю, це може продовжуватись, і по спіралі ми можем опинитись у новій «холодній війні».

За прогнозами американської розвідки, торішнє падіння ВВП Росії на 4% швидше всього продовжиться і в 2016 році. Утім, незважаючи на економічні негаразди, передбачити майбутнє Росії неможливо, каже Клеппер:

«Здатність росіян терпіти поступове падіння економіки і водночас жорсткий контроль за потоком інформації в Росії, сильніший контроль, ніж був у Радянському Союзі, унеможливлює передбачити, коли ці всі сили зійдуться у протистоянні».

«Росіяни мають велику здатність переживати біль та страждання», – дивується Клеппер. І додає, що прийде час, коли росіяни досягнуть переломного моменту і втомляться страждати під Путіним.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.