Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: сьогодні російські бойовики здійснили 27 обстрілів позицій ЗСУ

Захист держави 7679 переглядів

Опубліковано - 12.02.2016 21:22 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: сьогодні російські бойовики здійснили 27 обстрілів позицій ЗСУ
Ситуація на фронті: сьогодні російські бойовики здійснили 27 обстрілів позицій ЗСУ
В районі проведення АТО проросійські бандформування продовжують обстрілювати опорні пункти Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба АТО.

На Донецькому напрямку по наших позиціях в Троїцькому та Авдіївці противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї. По Новгородському та Опитному бойовики застосували гранатомети.

Українські укріплення в Пісках та Красногорівці піддалися мінометному обстрілу. Окрім того, по Красногорівці окупанти вели вогонь з БМП та великокаліберних кулеметів.

Впродовж дня дев’ять разів зі стрілецької зброї та гранатометів проросійські найманці обстріляли українські опорні пункти в районі Мар’їнки.

На Маріупольському напрямку з мінометів калібру 82 мм ворог вів вогонь по позиціях сил АТО в Талаківці. Неподалік Водяного бойовики обстріляли наш опорний пункт з гранатометів.

Неспокійно було й на Луганському напрямку. Тут з мінометів та гранатометів були обстріляні українські укріплення біля Новозванівки, Кримського та Золотого.
Загалом з початку доби проросійські бандформування 27 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.