Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Поки на Донбасі гинуть українські солдати - ніхто вимагатиме від України виконати Мінські угоди

Світ навколо нас 5427 переглядів

Опубліковано - 12.03.2016 00:23 | Всі новини | Версія для друку

Поки на Донбасі гинуть українські солдати - ніхто вимагатиме від України виконати Мінські угоди
Поки на Донбасі гинуть українські солдати - ніхто вимагатиме від України виконати Мінські угоди
Ніхто не очікує від України виконання її зобов’язань в рамках Мінських угод, доки українські бійці гинуть та зазнають поранень на Донбасі.

Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив сьогодні під час зустрічі з випускниками Києво-Могилянської академії.

«Щодо питання безпеки на сході (України - УНІАН). Для США зрозуміло, що першим важливим кроком в імплементації Мінських угод є встановлення безпеки. Ніхто не очікує виборів (на окупованому Донбасі - УНІАН) чи прогресу в Раді щодо імплементації зобов’язань, які взяла на себе Україна доти, доки українські солдати будуть гинути та зазнавати поранень щодня», - заявив він.

За словами посла, в першу чергу, необхідно сфокусуватись на встановленні справжнього режиму припинення вогню на Донбасі

«Ми працюємо над іншими пунктами «Мінська», включно з відновленням Україною контролю над національно визнаним кордоном в кінцевому рахунку», - заявив Пайєтт.

«Це моє очікування, і ми продовжуємо працювати над цим з іншими нашими міжнародними партнерами», - зауважив посол.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.