Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Напередодні засідання Ради Росія-НАТО Кремль побряцав зброєю над Чорним морем

Імперія «Совок» 5320 переглядів

Опубліковано - 15.04.2016 14:54 | Всі новини | Версія для друку

Напередодні засідання Ради Росія-НАТО Кремль побряцав зброєю над Чорним морем
Напередодні засідання Ради Росія-НАТО Кремль побряцав зброєю над Чорним морем
Кремль демонструє, що не зупиниться перед використанням зброї проти НАТО.

Напередодні проведення Ради Росія-НАТО на рівні послів (планується 20 квітня ц.р. у м.Брюсель), у ході якого передбачається обговорити у т.ч. питання прозорості взаємовідносин та зниження ризиків виникнення інцидентів, Російська Федерація демонструє рішучість намірів щодо застосування військової сили для недопущення розгортання угруповання ВМС НАТО у Чорному морі.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

14 квітня ц.р. у повітряному просторі Краснодарського краю та Чорного моря повітряно-космічними силами та авіацією ЧФ ЗС РФ відпрацьовані елементи комплексної повітряної розвідувально-ударної операції з блокування Чорноморських проток. До заходів залучались:

- літак-розвідник Су-24МР (Мариновка) – у південно-західній частині Чорного моря провів розвідку та підтвердження об’єктів умовного противника (місцезнаходження об’єктів інфраструктури ВМБ та дислокацію кораблів);

- літак дальнього радіолокаційного виявлення та наведення А-50У (Єйськ) – здійснював чергування у повітряному просторі центральної частини Чорного моря та управління діями авіації;

- два стратегічні бомбардувальники Ту-160 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (Енгельс, Саратовська обл.) – у повітряному просторі Краснодарського краю відпрацювали питання нанесення (умовно) ракетного удару по району протоки Босфор;

- п’ять літаків Су-24М зі складу 43 окремого морського штурмового авіаційного полку (Саки) морської авіації ЧФ – у повітряному просторі південно-західної частини Чорного моря відпрацювали питання блокування (умовно) воєнно-морських баз Румунії, Болгарії та Туреччини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.