Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НАТО відповідає на агресію Росії в Україні та у Сирії

Світ навколо нас 5481 перегляд

Опубліковано - 24.05.2016 22:16 | Всі новини | Версія для друку

Генерал Петер Павел
Генерал Петер Павел
Голова військового комітету НАТО, чеський генерал Петер Павел заявляє, що нарощування сил альянсу на його східному фланзі є прямою відповіддю на російські воєнні дії у Грузії, Україні та у Сирії.

«Якби не було посилення російського наступу, продемонстрованого у Грузії, в Україні, у Криму, та у Сирії, не було б і реакції з боку НАТО», – сказав Петер Павел 24 травня в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, НАТО, а особливо східні країни-члени альянсу, «відчувають загрозу з боку російської самовпевненості та агресії».

Павел наголосив, що країни, які безпосередньо межують з Росією хочуть бути більш впевненими у присутності НАТО і у готовності альянсу до дій.

Військовий комітет НАТО є головним військовим органом в альянсі і основним джерелом військових рекомендацій цивільному керівництву НАТО.

Відносини між Москвою та НАТО різко погіршилися у 2014 році, після російської анексії українського Криму.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.