Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Аваков оголосив початок другого етапу реформи

Влада Регіон: Київська область 14310 переглядів

Опубліковано - 7.06.2016 16:56 | Всі новини | Версія для друку

Аваков оголосив початок другого етапу реформи
Аваков оголосив початок другого етапу реформи
У Київській області розпочинається відкритий конкурсний набір вакансії 250 дільничних офіцерів та 50 слідчих.

Про це у вівторок на прес-конференції заявили міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков і голова нацполіції Хатія Деканоідзе.

"В Київській області ми наберемо 250 дільничних, вони пройдуть серйозний відбір", - сказала Деканоідзе.

"У нашу систему можуть прийти так і люди, які кілька років тому закінчили вищі заклади", - додала вона.

У свою чергу міністр внутрішніх справ зазначив, що після перепідготовки по всій країні буде працювати корпус дільничних офіцерів поліції в складі 9100 осіб.

"Мінімально дільничні отримуватимуть зарплату в розмірі 6 тисяч гривень, слідчі отримуватимуть 10 тисяч гривень", - зауважив Аваков.

"Слідство - це частина дуже фундаментальної реформи, бо це найбільш корупційна складова МВС. Зараз у нас 10 тисяч слідчих, наразі відбувається їх переатестація, значна частина її не проходить по різних причинах, в тому числі і недобросовісність. Поки що ми не можемо точно сказати, скільки людей по областях будуть працювати слідчими", - додав він.

За оголошеною інформацією, найближчим часом буде оголошено набір в Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Рівненській та Одеській областях, де вже закінчена переатестація.

За словами міністра, наразі є проблеми з оголошенням набору в Києві, тому що міська рада все ще не делегувала двох членів в поліцейську комісію.

У своєму блозі на "Українській правді" Аваков написав, що перший етап реформи поліції завершено.

Він заявив, що усіх кандидатів очікує 6-ступінчастий відбір, який включає: General skills test (тест загальних навичок), який перевіряє кандидата на аналітичні й логічні здібності; медичну комісію; перевірку фізичної підготовки (відповідно до профілю роботи); психологічне тестування; співбесіду; спецперевірку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.