Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Штайнмаєр хоче нових правил розміщення озброєнь в Європі

Світ навколо нас 5383 перегляди

Опубліковано - 26.08.2016 21:06 | Всі новини | Версія для друку

Штайнмаєр хоче нових правил розміщення озброєнь в Європі
Штайнмаєр хоче нових правил розміщення озброєнь в Європі
На тлі зростання напруженості у відносинах між НАТО та Росією глава німецького МЗС Франк-Вальтер Штайнмаєр наполягає на розробці нових засад контролю за звичайними озброєннями в Європі, зокрема і в анексованому Криму.

В Європі слід розробити нові засади контролю за кількістю та розташуванням звичайних озброєнь на кшталт ракет, танків та безпілотних літальих апаратів (БПЛА). Приводом він називає дедалі більшу напруженість у відносинах між НАТО та Росією.

Особливо на тлі того факту, що Росія вийшла з підписаного 1990 року Договору про звичайні збройні сили в Європі. Саме цей договір визначав обмеження кількості розміщених систем звичайних озброєнь.

У своїй статті у виданні Frankfurter Allgemeine Zeitung, оприлюдненій у п’ятницю, 26 серпня, Штайнмаєр нагадав, що анексією Криму Росія поставила під питання центральні засади європейської архітектури безпеки. "Є загроза новітньої, небезпечної гонки озброєнь", - застерігає він.

З огляду на це Штайнмаєр наполягає на проведенні переговорів з метою досягнення нових домовленостей.

За його словами, під час них треба врахувати й застосування нових військових стратегій, приміром, невеличких мобільних з’єднань, як це мало місце під час анексії Росією Криму.

Дія нового договору, на думку Штайнмаєра, має стосуватися й регіонів та територій із суперечливим статусом. Окрім Криму, йдеться також про такі, як Абхазія та Південна Осетія в Грузії й Придністров’я в Молдові.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.