Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Нормандська четвірка” висловилася за суворе дотримання перемир’я на Донбасі

Світ навколо нас 5211 переглядів

Опубліковано - 18.04.2017 18:15 | Всі новини | Версія для друку

“Нормандська четвірка” висловилася за суворе дотримання перемир’я на Донбасі
“Нормандська четвірка” висловилася за суворе дотримання перемир’я на Донбасі
Попри великоднє перемир’я, на Донбасі лунають постріли та продовжують гинути військові. У Києві заявляють про нові обстріли з боку сепаратистів та одного пораненого солдата за добу.

У телефонній розмові, яка відбулася ввечері в понеділок, 17 квітня, лідери Німеччини, Франції, України та Росії обговорили ситуацію з дотриманням перемир’я на Донбасі. Канцлерка Анґела Меркель (Angela Merkel), президенти Франсуа Олланд, Петро Порошенко та Владімір Путін закликали прискорити процеси обміну полоненими у форматі "всіх на всіх" та висловили занепокоєння через випадки погроз спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомила речниця німецького уряду Ульріке Деммер (Ulrike Demmer).

Учасники розмови висловили сподівання, що "нормандський формат" продовжить свою роботу після президентських виборів у Франції, перший тур яких заплановано на неділю, 23 квітня.

Попри домовленості про перемир’я, за тиждень перед Великоднем на Донбасі загинув один український військовий. Як повідомлялося, сторони конфлікту домовлялися про припинення вогню з 1 квітня до завершення поминальних днів, які в Україні традиційно припадають на період за тиждень після Великодня.

У Києві заявляють, що за добу 17 квітня ситуація у зоні конфлікту загострилася. "За минулу добу підрозділи російсько-окупаційних військ 32 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні прес-центру Штабу Антитерористичної операції (АТО). Внаслідок обстрілів поранення отримав один український військовий. Епіцентром протистояння, за даними штабу, продовжує залишатись Приморський напрямок.

Про обстріли з боку українських військових минулої доби заявили, своєю чергою, і представники самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік" (ДНР та ЛНР).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.