Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Трамп повторив Лаврову позицію США щодо війни в Україні

Світ навколо нас 5391 перегляд

Опубліковано - 11.05.2017 16:30 | Всі новини | Версія для друку

Трамп повторив Лаврову позицію США щодо війни в Україні
Трамп повторив Лаврову позицію США щодо війни в Україні
Президент США наголосив на тому, що Росія несе відповідальність за виконання Мінських угод у повній мірі.

Про це йдеться, у оприлюдненому Білим домом, змісті розмови президента США Дональда Трампа з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим, передає Голос Америки.

«Президент Дональд Трамп зустрівся сьогодні з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим, слідом за візитом держсекретаря Рекса Тіллерсона до Москви минулого місяця. Президент Трамп наголосив на необхідності працювати разом, щоб покласти кінець конфлікту в Сирії, зокрема, наголосивши на необхідності Росії приборкати режим Асада, Ірану та поплічників Ірану. Президент підняв питання України, і висловив відданість його Адміністрації подальшій участі у вирішенні конфлікту, та тому, що Росія несе відповідальність за виконання Мінських угод у повній мірі. Він також порушив питання щодо можливості ширшого співробітництва у напрямку вирішення конфліктів на Близькому Сході та в інших місцях. Президент також підкреслив своє бажання побудувати кращі відносини між Сполученими Штатами та Росією».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.